ArabicEnglishGermanTurkish
Dil Seçin ArabicEnglishGermanTurkish

Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda

GünMak, 1999’lı yılların başında Yalçın Akçagüney tarafından kurulmuş ve günümüzde Yusuf Akçagüney tarafından faaliyetleri devam ettirilmektedir. 20 yıldan fazladır devam eden %100 müşteri memnuniyeti anlayışıyla hizmet veren Güney Lift Türkiye’nin her bölgesine olduğu gibi başta Azerbaycan, İran, Irak, Makedonya, Dubai, Rusya, İngiltere olmak üzere dünyanın tüm ülkelerine %100 yerli üretim olan ürünlerinin satışını gerçekleştirmektedir..

 
Misyonumuz

Müşterilerimizin beklentilerini istikrarlı kalite anlayışı ile karşılayarak değer yaratmayı esas alan kurumsal yapımız müşteri odaklı çalışma stratejimiz ve rekabetçi büyüme potansiyelimiz ile “en iyi” şekilde değerleri yönetmek. Mühendislik ve yönetim bilimlerindeki en son teknolojik olanakları kullanarak daima yüksek kalite standartlarında gelişen uygun VİNÇLER üretmektedir. Müşteri memnuniyetini ön planda tutmak ve mükemmelleşme anlayışını esas alarak, insana, doğaya, çevreye ve topluma saygılı üstün nitelikli yapı anlayışını, kusursuz proje ve uygulama sistemleriyle birleştirme hedefini taşımak.

 
Vizyonumuz

Kaliteyi bir yaşam biçimi olarak benimseyen, doğruluk ve güveni en önemli değerleri olarak koruyan firmamız, Üstlendiği görevlerde farklılıklar yaratarak kalıcı eserler yaratma hedefi ile kalite ve uygulama süresi açısından üstün başarı ile yürüten bir işletme olma özelliğini koruyan, çağdaş ve modern Türkiye için, ülkemiz ekonomisine katkısını sürekli olarak arttırmayı hedeflemektedir. Vinç sektöründe verimlilik, kalite, iş ve çalışan güvenliği konularında standartları belirleyen Türkiye’nin en güvenilir şirketleri arasında yer alma hedefi ve bilinci ile çalışmalarımızı sürdürmekteyiz,

 
Firma Tarihçesi

1999 yılında Yalçın Akçagüney tarafından kurulmuş olan Güney Lift’in bugünkü faaliyetlerini yürüten Yusuf Akçagüney, “Azerbaycan, Irak, İran, Makedonya, Birleşik Arap Emirlikleri, Rusya ve İngiltere başta olmak üzere dünyanın pek çok ülkesine kaldırma ve taşıma makinelerinin satışını gerçekleştiriyoruz. Tüm bu yaşanan gelişmelere paralel olarak biz de ihracat rakamlarımızı artırdık. 2022 yılının ilk yarısında gerçekleştirdiğimiz ihracat rakamları, 2021 yılının ilk yarısına oranla yüzde 18 artış gösterdi” dedi.

 
Ne Tür Ekipmanlar Üretiyoruz?
 

Kaldırma ve Taşıma Ekipmanları Üretimi, Yer tavan vinçleri üretimi, Asansör Vinç Sistemleri, Travers Kaldırma Aparatları, Yük Taşıma Arabaları, Vinç Ekipmanları, Transpalet İstif Makineleri, Kaldırma Platformları

Bizimle İletişime Geçin