ArabicEnglishGermanTurkish
Dil Seçin ArabicEnglishGermanTurkish

Kurban Vinci, Yer Vinci Fiyatları

31.10.2017
2 görüntülenme
Kurban Vinci, Yer Vinci Fiyatları

Kurban Kesim Vinci hayvan kesim yerlerinde raylarda yâda sabit askı şeklinde hayvanları kaldırmaya, kesim ve yüzme işlemi rahat yapmaya imkân sağlayan vinçlerdir.

Elektrikli Irgat Tip Kablo Çekme Yer Vinç Nedir? Yükleri ileri-geri itmek ve çekmek için kullanılan vinç türleridir. Irgat vinç olarak da adlandırılan bu vinçler, kaldırma işlevinde değil çekme ve itme işlerinde kullanılırlar.

Elektrikli Irgat Tip Kablo Çekme Yer Vinç Teknik Özellikleri

  1. Irgat vinçler, 1 Am DIN 15020 klasifikasyon özelliğine sahiptir.
  2. Irgat vinçlerde, tek hız, çift hız ve farklı hızlarda üretim sağlanabilmektedir.
  3. Elektrikli yer vinçleri,  IP66’ya kadar yükseltilebilir motor korumasına sahiptir.
  4. Irgat vinçler, frenli ya da frensiz kullanım imkanına sahiptir.
  5. Elektrikli yer vinçleri, istenirse tavana ya da yere montaj yapılabilmektedir.
  6. Irgat vinçler özellikle de asansör vinci olarak tercih edilmektedir.

Elektrikli Irgat Tip Kablo Çekme Yer Vinç Farklı çekim alternatifleri de sunmaktadır.

  • Yatay çekme
  • Meyilli çekme,
  • Çelik makaralar sayesinde saptırmalı kaldırma işlemi

Elektrikli Irgat Tip Kablo Çekme Yer Vinç Fiyat ve Avantajları

Firmamız yılların tecrübesini, modern tekniklerle birleştirip dünya standartlarında vinçler üretmektedir. Vinçlerimizin donanımı istediğiniz şekilde yapılabilmektedir. Elektrikli yer vinçlerimiz, sağlam malzemeden mükemmel işçilikle üretilmektedir. İstenildiğinde yatay, meyilli ya da saptırmalı çekme işlemleri için farklı donanımlarda üretilebilmektedir. Montajlı ya da montajsız kullanım tercihi sunan Elektrikli Irgat Tip Kablo Çekme Yer Vinçlerimiz, kolay kaldırılabilir hafifliktedir. İstenilen tonajda üretilebilen elektrikli yer vinçleri, elektrikli, basınçlı, havalı ve hidrolik olarak üretilebilmekte, üretimde bu konuda size tercih sunulabilmektedir. Sağlam yapısı sayesinde size uzun ömürlü bir kullanım imkanı tanımaktadır.Elektrikli Irgat Tip Kablo Çekme Yer Vinç, çok yüksek ve çok sağlam halat kapasitesine sahiptir. Bu da güvenlik normlarına uygun üretim gösterdiğimizin kanıtıdır. Aşırı ısınma ve aşırı yüklenmeye karşı korumalı olarak ürettiğimiz ırgat vinçlerimiz, frenli ve frensiz kullanma özelliğine sahiptir. Farklı hız limitlerinde üretim sağlayabildiğimiz elektrikli yer vinçlerimiz, yükseltilebilir motor korumasına sahiptir. Her türlü mühendislik testlerinden de geçen elektrikli yer vinçlerimizin üretiminde de kaliteyi ilk sıraya koymaktayız.

Müşteri memnuniyetini ilk sıraya koyan firmamız, satış ve satış sonrası güler yüzlü ve memnuniyet odaklı bir hizmet sunmaktadır.

Vinç yapmak maharet ister, ölçüleri tutturmak kaliteyi yakalamak ve bunu sürekli hale getirmek zordur. İşte biz tam da bu noktada iddialıyız. Uzman kadromuzun yeteneklerine güveniyor ve sizi bu yeteneklerle tanıştırmak istiyoruz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN